Як відомо, Олімпійські ігри проводяться один раз на чотири роки. Відновлення змагань із часів стародавньої Греції відбулося наприкінці 19 століття. Перерви траплялися лише під час світових воєн. Але якось на шляху великого спортивного свята стала світова економічна криза.
Ігри 1932 року мали проходити в США, де вирувала Велика депресія. Та й більшість світових делегацій спортсменів не могли знайти кошти на дорогу до Лос-Анджелеса, де мала стартувати Олімпіада.
Продаж кави для олімпіади
В особливо скрутному становищі опинилися спортсмени небагатих країн. Бразилія не могла спонсорувати своїх представників, але знайшла досить креативний вихід із ситуації. У розпорядження команди було надано п'ять тисяч мішків чудової кави. Вирушивши на кораблі США спортсмени розраховували заробити необхідну суму. Але ж американцям було не до благородного напою. Грошей не вистачало на звичайну їжу, наявність роботи вважалося удачею. Тому бразильці змогли зібрати суму, меншу за очікувану. В результаті країна була мінімально представлена на іграх.
Трохи більше 1000 спортсменів з усієї планети змогли взяти участь у Іграх. Це був найгірший показник за весь час змагань.